MÖBLER / Bord / Toilettebord + 5314408
nr 531 4408
Toilettebord +
stol, 1950-tal, längd: 80, djup: 45, höjd: 130, (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juni 2008
kl 16:34:45
100 kr
200 kr
250 kr